در هشتمین دوره انتخاب موزه برتر صورت گرفت: تقدیر از موزه‌های برتر سال 93

29 ارديبهشت 1394 Written by 
Published in اخبار

در هشتمین دوره مراسم انتخاب موزه برتر که دوشنبه 28 اردیبهشت 94 در موزه هنرهای معاصر برگزار شد 50 موزه در 12 شاخص داوری مورد تقدیر قرار گرفتند که اسامی آنها به شرح ذیل است:

شاخص اعمال استانداردهای فنی و توسعه فیزیکی

گروه خصوصی: غار موزه وزیری با مدیریت ناصر هوشمند وزیری

گروه دولتی بزرگ: موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران با مدیریت سیف‌الله جلیلی

گروه دولتی متوسط: موزه علوم زمین خراسان رضوی با مدیریت جعفر طاهری

گروه دولتی کوچک: موزه جهان‌نما با مدیریت مهناز اسدی

شاخص تلاش برای بقا

گروه خصوصی: خانه(موزه) مردم‌شناسی بومیان با مدیریت محمد جاسم‌پور

گروه دولتی کوچک: موزه مردم‌شناسی جناح با مدیریت عبدالرحمن عبداللهی

شاخص توسعه مدیریت

گروه خصوصی: موزه صلح تهران با مدیریت محمدرضا تقی‌پورمقدم

گروه دولتی بزرگ: موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی با مدیریت سیف‌الله جلیلی

گروه دولتی متوسط: موزه زمان با مدیریت امیر ظریف‌کمال

گروه دولتی کوچک: مجموعه فرهنگی ـ تاریخی باغ اکبریه بیرجند با مدیریت غلامحسین شعیبی

شاخص پژوهش

گروه خصوصی: موزه عروسک ملل با مدیریت مسعود ناصری دریایی و علی گلشن

گروه دولتی بزرگ: موزه ملی ایران با مدیریت

گروه دولتی متوسط: موزه حمام علیقلی آقا با مدیریت دکتر محمدعلی صرامی

گروه دولتی کوچک: مجموعه فرهنگی ـ تاریخی باغ اکبریه بیرجند با مدیریت آقای غلامحسین شعیبی

شاخص بازدید

گروه خصوصی: موزه صلح تهران با مدیریت محمدرضا تقی‌پورمقدم

گروه دولتی بزرگ: مجموعه فرهنگی ـ تاریخی نیاوران با مدیریت آفرین امامی و موزه ملی ایران با مدیریت

گروه دولتی متوسط: موزه خزانه جواهران ملی ایران با مدیریت

گروه دولتی کوچک: موزه مردم‌شناسی آستان قدس رضوی با مدیریت علی سوزنچی کاشانی

شاخص آموزش

گروه خصوصی: موزه عروسک‌های ملل با مدیریت مسعود ناصری دریایی و علی گلشن

گروه دولتی بزرگ: موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران با مدیریت سیف‌الله جلیلی

گروه دولتی متوسط: موزه فرش ایران با مدیریت صدیقه قدرت‌آبادی و موزه تخت جمشید با مدیریت مسعود رضایی منفرد

گروه دولتی کوچک: موزه ادبی استاد شهریای با مدیریت رضا خلیلی

شاخص روز جهانی

گروه دولتی بزرگ: موزه ملی ایران با مدیریت

گروه دولتی متوسط: موزه فرش ایران با مدیریت صدیقه قدرت‌آبادی

شاخص خلاقیت و نوآوری

گروه خصوصی: سراموزه رهگشای با مدیریت محمد رهگشای و موزه صلح تهران با مدیریت محمدرضا تقی‌پور‌مقدم

گروه دولتی بزرگ: موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران با مدیریت سیف‌الله جلیلی

گروه دولتی متوسط: موزه حمام علیقلی آقا با مدیریت محمدعلی صرامی

گروه دولتی کوچک: موزه شهید رئیسعلی دلواری با مدیریت پرویز توانایی و مجموعه فرهنگی ـ تاریخی باغ اکبریه بیرجند با مدیریت غلامحسین شعیبی

شاخص کودک و نوجوان

گروه خصوصی: موزه اسباب‌بازی و عروسک‌های ایران با مدیریت امیر سهرابی

گروه دولتی بزرگ: مجموعه فرهنگی‌ـ تاریخی نیاوران با مدیریت آفرین امامی

گروه دولتی متوسط: موزه حمام علیقلی آقا با مدیریت دکتر محمدعلی صرامی

گروه دولتی کوچک: موزه خلیج فارس با مدیریت سمیه پودات

شاخص معرفی

گروه خصوصی: موزه اسباب بازی و عروسک‌های ایران با مدیریت امیر سهرابی

گروه دولتی بزرگ: مجموعه فرهنگی‌ ـ تاریخی نیاوران با مدیریت آفرین امامی

گروه دولتی متوسط: موزه سینمای ایران با مدیریت محمد حیدری

گروه دولتی کوچک: موزه جهان نما با مدیریت مهناز اسدی

شاخص نگهداری و حفاظت

گروه خصوصی: خانه موزه بامداد(شاملو) با مدیریت آیدا سرکیسیان

گروه دولتی بزرگ: مجموعه فرهنگی ـ تاریخی نیاوران با مدیریت آفرین امامی

گروه دولتی متوسط: موزه فرش ایران با مدیریت

گروه دولتی کوچک: مجموعه فرهنگی ـ تاریخی باغ اکبریه بیرجند با مدیریت غلامحسین شعیبی

شاخص گردآوری

گروه خصوصی: موزه اسباب بازی و عروسک‌های ایران با مدیریت امیر سهرابی

گروه دولتی بزرگ: موزه میراث روستایی گیلان با مدیریت دکتر محمود طالقانی

گروه دولتی متوسط: موزه خودروهای تاریخی ایران با مدیریت تورج حسینی و موزه زمان با مدیریت امیر ظریف کمال

گروه دولتی کوچک: موزه نیما یوشیج با مدیریت مهدی ایزدی و مجموعه فرهنگی ـ تاریخی باغ اکبریه بیرجند با مدیریت غلامحسین شعیبی

Read 1165 times Last modified on سه شنبه, 29 ارديبهشت 1394 07:18
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments