فعالان برگزاری مسابقه موزه برتر تقدیر شدند

31 خرداد 1394 Written by 
Published in اخبار

فعالان برگزاری مسابقه موزه برتر تقدیر شدند

داوران و تعدادی از دست‌اندرکاران برگزاری هشتمین مراسم مسابقه موزه برتر بعدازظهر یکشنبه 31 خرداد 94 در سالن اجتماعات پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگریتقدیر شدند.

فعالان برگزاری مسابقه موزه برتر تقدیر شدند

داوران و تعدادی از دست‌اندرکاران برگزاری هشتمین مراسم مسابقه موزه برتر بعدازظهر یکشنبه 31 خرداد 94 در سالن اجتماعات پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگریتقدیر شدند.

1

در این مراسم که با حضور مهندس سید محمد بهشتی رییس و دکتر میر سیداحمد محیط طباطبایی قائم مقام کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) و تعدادی از همکاران آنها برگزار شد، مهندس بهشتی ضمن تقدیر و تشکر از نحوه برگزاری مناسب این مراسم گفت: طی سال‌های گذشته در زمینه گسترش موزه‌ها و توجه به میراث فرهنگی هم رشد کمی‌ داشته‌ایم و هم از رشد کیفی برخوردار بوده‌ایم. این موضوع جای تقدیر و تشکر از تمامی افرادی دارد که در این زمینه به فعالیت و تلاش می‌پردازند.

دکتر محیط طباطبایی در ادامه این برنامه گفت: امروز را می‌توان به نوعی نقطه پایانی مسابقه موزه برتر دانست. به منظور قدردانی از تلاش تمامی کسانی که در برگزاری هر چه بهتر هشتمین دوره این مسابقه تلاش کرده‌اند، یادگاری به رسم ادب و احترام به صورت حضوری تقدیم‌شان می‌شود.

2

وی با اشاره به دیگر کارهایی که در همین زمینه صورت گرفته است،‌ یادآور شد: در بهار 94 سر رسیدی منتشر شد که می‌توان از آن به عنوان نوعی کتابچه راهنما و قابل ارجاع نام برد. تلاش می‌شود طی سال‌های آینده این سررسید همچنان انتشار یابد. هم‌چنین سایت موزه برتر به مناسبت هشتمین دوره مسابقه موزه برتر راه‌اندازی شد که با وجود به اتمام رسیدن این مسابقه، طی سال هم‌چنان به کار خود ادامه خواهد داد.

3

 

در ادامه این مراسم ابتدا از داوران این مسابقه تقدیر به عمل آمد. بر همین اساس اسماعیل عظیمی، زهره روح فر، سید عباس سجادی، الهه عسگری، پیمان سلطانی، نازیلا نظمی، علیرضا قلی‌نژاد، فرزانه قائینی، رویا ساعتیان، نوشاد رکنی، سولماز آذرکیا، علی ادهمی حسینی، لعیا جوشنی، سیما میری، مسعود ناصری، مژگان احمدیه، مهسا گرجی، پریسا پرنور، جنت مظلوم، علی بهرمان، فائق توحیدی، کفاش ‌زاده و مرتضی کوثرنشان با اهدای لوح تقدیر از سوی مهندس بهشتی مورد تقدیر قرار گرفتند.

4

همچنین از مهندس شادمهر راستین نرگس افضلی، گودرزی، ندا روار، پریسا پاسگر، نیر خلقی، اعظم بهرامی، فاطمه امینی، مسعود رحمتی، مهدی آبادی، فتح اله نیازی، نغمه رحیمی، جمشید شفیعی، افشین کرمی، عباس بابایی، ملانوروزی، مهسا ابهری، سمیرا فرجی، چنگیز اقبال، دکتر سوزنچی، پریسا اندامی، نسترن سادات خوشنویس، دکتر اردشیر صالح‌پور، سمانه رستمی، نرگس تمیزگران، شکرویانی، هدیه آزما، الهه اولیا زاده، ویدا ابیانه و آفرین امامی به عنوان دیگر همکارانی که در طول برگزاری مراسم این مسابقه فعالیت چشمگیری داشتند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه این مراسم از لیلا چگینی، مرضیه شبرنگ، اکرم اظهری، میثم کریمی و مهدی نعمتی به عنوان همکاران برگزیده موسسه رسایش (مجری برنامه) با اهدای لوح، تقدیر شد.

هشتمین مسابقه موزه برتر توسط کمیته ملی موزه‌های ایران (ایکوم) و همکاری موسسه رسایش (حامی میراث معنوی) برگزار با اعطای جایزه به برگزیدگان 28 اردیبهشت 94 در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.

5

Read 1347 times Last modified on یکشنبه, 31 خرداد 1394 13:10
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments